Sizce Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kim Olmalıdır?

 Merkürhaber, dev bir kamuoyu yoklamasına imza atıyor.

Sizce Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kim Olsun? linkine tıklayarak görüşünüzü yazabilir, Van Belediye Başkanı olarak görmek istediğiniz adayı yazabilirsiniz.

Yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklamak ve görüşünüzü yazmaktır.

Merkürhaber
banner141


Merkürhaber
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
rosteme zal 2 yıl önce

bence en iyisi mustafa topaloğlu

Misafir Avatar
mehmet karataş 2 yıl önce

bdp aboneliğini bırakalım çalışan insalara verelim gözümüzü bu kadar boyaladıkları yeter vanın her ilçesi van gibi gelişmesini vanın ise diğer büyükşehirler gibi gelişmesini istiyorsanız kalbizi dinleyin kendinizi bir vicdan muhasebsine sokun.

Misafir Avatar
alper gümüş 2 yıl önce

beşir atalay olur inşallah. bu kafamızdaki kürt parti zihniyetinden vazgeçelim çalışıyor olsalar amenna ama onlar anca yan gelip yatmasını bilirler büyük şehir olacak bir ilin belediye başkanı hükümetten dürüst bir insan olmalı

Misafir Avatar
bayram elibol 2 yıl önce

adnan arkadaşıma katılıyorum bu bdp zihniyetinden vazgeçin yoksa vanı taş devrine götürmeye devam edersiniz lütfen rica ediyorum artık şu gözümüzü açalım kafamızakini silip kalbimizi dinleyelim.

Misafir Avatar
adnan istanbuldan 2 yıl önce

ben istanbulda oturuyorum bir vanlı olarak bence beşir atalay fena fikir değil neden derseniz dışardan biri gelmesi daha iyi olur çünkü bdp ile olacak bir iş değil çivi çakamaz bunlar elinizi vicdanınıza koyun tayyip vana neler yapmadı ki büyük şehir yaptı ve bu van belediyesini yönetmeye benzemez bu artık van büyük şehir belediyesi bir iki mahalle değil yani daha derin daha iyi düşünen hükümetin arkasında olduğu bir aday lazım.

Misafir Avatar
şahin toraman 2 yıl önce

burhan yenigün olsun bı dıha vanı satsın başbakan bilmiyordu bekir kaya olacak

Misafir Avatar
Esnaf 2 yıl önce

Bu memleketi NAMUSLU DURUST VE ILKELI bir insan bir aday olmasa duzeltmek mumkun degil.Cunku her gelen kendisi ve yandaşları için geliyor.Calmak ve peskes cekmek icin geliyor.Bence ABDULLAH GUL yada RECEP TAYYİP ERDOĞAN olsun.

Misafir Avatar
hüseyin karasu @emre Giyen 2 yıl önce

arkadaşlar beşir atalaydan iyi adaymı olur

banner110

banner143

banner144